تماس با ما

با کمال میل آماده پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های شما سروران گرامی میباشیم.  لازم به ذکر است به منظور راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان، به جای استفاده از سیستم وقت گیرِ تیکتینگ، فقط از تلگرام و تماس تلفنی برای پاسخگویی استفاده میکنیم.

نکته۱* لطفاً قبل از اینکه هرگونه پیغامی به ما بدهید یا تماسی با ما بگیرید ابتدا تمام توضیحات ارائه شده در سایت و همچنین دیدگاه های کاربران را با دقت مطالعه کنید. در صورتیکه سوال یا درخواستی از ما داشته باشید که پاسخ و راه حلش در بین نکات گفته شده در قسمت های مختلف سایت موجود باشد، پشتیبانی از پاسخگویی به شما معذور است و شما را به توضیحات سایت ارجاع میدهد.

نکته۲* در صورتیکه عضو سایت هستید و نیاز به پشتیبانی در هر زمینه‌ای دارید، لطفاً حتماً در ابتدای پیغام یا تماستان آدرس ایمیل و در صورت داشتن نام کاربری، نام کاربریتان را نیز به همراه آدرس ایمیلتان ذکر بفرمایید.

نکته۳* سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلاً توضیح داده شده است نظیر “آیا واقعاً شدنی است؟” و امثال این موارد پاسخ داده نمی شوند.

نکته۴* صحبت هایی از قبیل “من یک دانشجوی بدبخت هستم و…” ، “من از یک خونواده فقیر هستم و…” ، “لطفاً فایل آموزشی را رایگان به من بدهید بعداً پولش را میدهم و…” و امثال این موارد پاسخ داده نمیشوند.

نکته۵* پاسخگویی هر روز از ساعت ۹:۴۵ صبح الی ۱۲ ظهر انجام میشود. خارج از این تایم تیم پشتیبانی تعهدی بر پاسخگویی ندارد. همچنین لازم به ذکر است تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه‌) نیز تعهدی بر پاسخگویی ندارد. (بعضی مواقع نیز ممکن است تغییراتی در تایم پشتیبانی باشد بنابراین اگر در ساعات اعلام شده ارتباط برقرار کردید ولی پاسخی داده نشد لطفاً نگران نشوید. به هر حال زمان پاسخگویی از چند دقیقه تا حداکثر ۳ روز است. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.)

نکته۶* برای درخواست تسویه حساب همکاری در فروش و واریز درآمدتان لطفاً به آیدی تلگرام مربوط به واریز درآمد های همکاری در فروش پیغام بدهید. در پیغامتان لازم نیست چیزی بگوید فقط این عنوان ها را بنویسید و روبروی هر عنوان اطلاعات مربوطه را ذکر کنید: ۱-نام کاربری ۲-آدرس ایمیل ۳-مبلغ درخواستی به ریال
(اطلاعات تکمیلی در صفحه “کسب درآمد از همکاری در فروش”)

نکته۷* در صورتیکه از برنامه های تلگرامی استفاده میکنید که خودشان پراکسی داخلی دارند و برای استفاده کردن نیازی به ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن ندارند (مانند اکثر تلگرام های فارسی و غیر رسمی) خب هیچ مشکلی نیست روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید و به تلگرام متصل شوید. ولی در صورتیکه از برنامه های تلگرامی استفاده میکنید که خودشان پراکسی داخلی ندارند و برای استفاده کردن نیاز به فعال کردن ف*ش دارند (مانند تلگرام رسمی)، ابتدا ف*ش خود را فعال کنید و سپس روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید و به تلگرام متصل شوید. در غیر اینصورت بدلیل ف*ی*ل*ت*ر بودن تلگرام وقتی روی لینک کلیک میکنید به تلگرام متصل نمیشوید. (اگر از کامپیوتر و لپتاپ استفاده میکنید، در هر صورت ابتدا باید ف*ش خود را فعال کنید و سپس روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید تا بتوانید به تلگرام متصل شوید.)

آیدی تلگرام پشتیبانی: https://telegram.me/daramadavaran

آیدی تلگرام واریز درآمد های همکاری در فروش: https://telegram.me/daramadavaran_hamkari

شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۹۱۹۰۳۴۰۱۲