تماس با ما

با کمال میل آماده پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های شما سروران گرامی میباشیم.  لازم به ذکر است به منظور راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان، به جای استفاده از سیستم وقت گیرِ تیکتینگ، فقط از تلگرام برای پاسخگویی استفاده میکنیم.

نکته۱* لطفاً قبل از اینکه هرگونه پیغامی به ما بدهید تمام توضیحات ارائه شده در سایت و همچنین دیدگاه های کاربران را با دقت مطالعه کنید. در صورتیکه پیغامی به ما بدهید و سوال یا درخواستی از ما داشته باشید که پاسخ و راه حلش در بین نکات گفته شده در قسمت های مختلف سایت موجود باشد، پشتیبانی از پاسخگویی به شما معذور است.

نکته۲* در صورتیکه عضو سایت هستید و نیاز به پشتیبانی در هر زمینه‌ای دارید، لطفاً حتماً در ابتدای پیغامتان آدرس ایمیل و در صورت داشتن نام کاربری، نام کاربریتان را نیز به همراه آدرس ایمیلتان ذکر بفرمایید.

نکته۳* سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلاً توضیح داده شده است نظیر “آیا واقعاً شدنی است؟” و امثال این موارد پاسخ داده نمی شوند.

نکته۴* صحبت هایی از قبیل “من یک دانشجوی بدبخت هستم و…” ، “من از یک خونواده فقیر هستم و…” و امثال این موارد پاسخ داده نمیشوند.

نکته۵* زمان پاسخگویی از ۱۰ دقیقه تا حداکثر ۳ روز است. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

نکته۶* تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه‌) تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

نکته۷* برای درخواست تسویه حساب همکاری در فروش و واریز درآمدتان لطفاً به آیدی تلگرام مربوط به واریز درآمد های همکاری در فروش پیغام بدهید. در پیغامتان لازم نیست چیزی بگوید فقط این عنوان ها را بنویسید و روبروی هر عنوان اطلاعات مربوطه را ذکر کنید: ۱-نام کاربری ۲-آدرس ایمیل ۳-مبلغ درخواستی به ریال
(اطلاعات تکمیلی در صفحه “کسب درآمد از همکاری در فروش”)

نکته۸* در صورتیکه از برنامه های تلگرامی استفاده میکنید که خودشان پراکسی داخلی دارند و برای استفاده کردن نیازی به ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن ندارند (مانند اکثر تلگرام های فارسی و غیر رسمی) خب هیچ مشکلی نیست روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید و به تلگرام متصل شوید. ولی در صورتیکه از برنامه های تلگرامی استفاده میکنید که خودشان پراکسی داخلی ندارند و برای استفاده کردن نیاز به فعال کردن ف*ش دارند (مانند تلگرام رسمی)، ابتدا ف*ش خود را فعال کنید و سپس روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید و به تلگرام متصل شوید. در غیر اینصورت بدلیل ف*ی*ل*ت*ر بودن تلگرام وقتی روی لینک کلیک میکنید به تلگرام متصل نمیشوید. (اگر از کامپیوتر و لپتاپ استفاده میکنید، در هر صورت ابتدا باید ف*ش خود را فعال کنید و سپس روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید تا بتوانید به تلگرام متصل شوید.)

نکته۹* برای رزرو وقت برای تماس تلفنی، به تلگرام پشتیبانی پیغام بدهید و درخواست رزرو وقت کنید تا هم شماره تلفن تماس در اختیار شما قرار بگیرد و هم وقت تماس به شما داده شود.

آیدی تلگرام پشتیبانی: https://telegram.me/daramadavaran

آیدی تلگرام واریز درآمد های همکاری در فروش: https://telegram.me/daramadavaran_hamkari